rysunek ptaka wąsatki w trzcinie
rysunek ptaka wąsatki w trzcinie

Prace laureatek konkursu plastycznego Anieli Ranieckiej z Warszawy i Apolonii Marciszak ze Szczecina, urzekają barwami, a przepiękne wąsatki – ptaki roku 2024- stroszą piórka zachęcając do odwiedzin Rzeczpospolitej Ptasiej. W kalendarzu znajdziecie daty niektórych imprez, które odbędą się w roku 2024 w Ujściu Warty, m.in. zlotu obywateli Rzeczpospolitej Ptasiej (20.04) oraz wycieczek po Słońsku i ptasimi szlakami. 

Kalendarz jest naszym wkładem w promocję walorów przyrodniczych Rzeczpospolitej Ptasiej oraz zrównoważonej turystyki w okolicach Parku Narodowego „Ujście Warty”. Został wydany dzięki wsparciu wielu darczyńców, których dane widnieją pod kalendarium.

W styczniu rozpoczniemy wysyłkę, w pierwszej kolejności do naszych darczyńców oraz laureatów konkursu plastycznego. Ktoś z Państwa nie był naszym darczyńcą, a chciałby mieć nasz ptasi kalendarz? Nie ma problemu! Wystarczy zamówić kalendarz (najlepiej mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), a my wyślemy go w tubie po wpłacie na konto darowizny i pokrycie kosztów wysyłki. Można też zgłosić się do jednego z Biur Paszportowych w Słońsku.

Newsletter