Aktualności XII Zlot Rzeczpospolitej Ptasiej

Aktualności

 
2013-04-07

XII Zlot Rzeczpospolitej Ptasiej

Już za niecałe 2 tygodnie spotkamy się w Słońsku na kolejnym zlocie 20 kwietnia. Zima powoli odpuszcza i ptaki są coraz głośniejsze w Ujściu Warty. Pierwsi zlotowicze nadesłali już zgłoszenia, na następnych czekamy do 16 kwietnia. Zlotowy plakat zawdzięczamy naszej Pani Ambasador na Pomorzu - Kasi Skakuj, która oczarowała znanego rysownika o tym samym nazwisku i wszyscy możemy cieszyć oczy:-) rysunkiem Michała. Patronat medialny nad zlotem objął ptasiarski serwis Birdwatching.PL i Magazyn Przyrodniczy Salamandra- to miło z ich strony :-).

W ramach wpisowego (40 zł – osoba dorosła, 15 zł – dziecko/uczeń) każdy uczestnik otrzyma zlotowe pamiątki, monetę i poczęstunek oraz będzie mógł wziąć udział w prelekcjach w sali wiejskiej i w wycieczce. 
Czekamy na zgłoszenia do 16 kwietnia 2013 mailem: tps@tps-unitisviribus.org.pl. Proszę podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób (z zaznaczeniem czy ktoś jest dzieckiem/uczniem) oraz nazwę miejscowości, z której Państwo przyjadą. Ponadto chcielibyśmy wiedzieć, kto weźmie udział w wycieczce i/lub  w sadzeniu wierzb. Wpisowe należy wpłacać do 16 kwietnia br. na konto TPS Unitis Viribus: 29 8355 0009 0035 0411 2000 0001.

powrót do aktualności