Aktualności WASZE WSPARCIE MA MOC - DZIĘKUJEMY!

Aktualności

 
2019-01-29

WASZE WSPARCIE MA MOC - DZIĘKUJEMY!

Wydanie książki o tym, jak w dawnych czasach żyli ludzie na Warciańskich Błotach, dzięki Państwu staje się coraz bardziej realne. Otrzymaliśmy już pierwsze wpłaty od dwudziestu darczyńców, dzięki czemu możemy sfinansować część tłumaczeń, które znajdą się w publikacji. Bardzo dziękujemy za wsparcie i hojność! Kontynuujemy zbiórkę pieniędzy na dalsze tłumaczenia, napisanie nowych tekstów, redakcję i projekt graficzny. Z Waszą pomocą na pewno się to uda!

Bardzo serdecznie dziękujemy również za darowiznę 1%, którą otrzymaliśmy w kwocie 4597,50 zł. Będziemy wdzięczni za wskazanie naszego stowarzyszenia do przekazania przez Urząd Skarbowy 1% Państwa podatku dochodowego także za rok 2018. W tym roku chcemy również z pieniędzy uzyskanych z 1% zorganizować Rajd „Śladami Maurycego”, który odbędzie się 23 czerwca.

Nasze Rajdy pieszo-rowerowe zachęcają do aktywnego spędzania czasu, poznania historii i przyrody regionu. Łącząc w sobie elementy edukacji i rozrywki przyciągają wielu uczestników w różnym wieku. Służą promocji Słońska i Rzeczpospolitej Ptasiej oraz popularyzacji ekologicznego stylu życia wśród mieszkańców i turystów. To także wspaniała okazja do rodzinnego spotkania, ponieważ w tym roku Rajd „Śladami Maurycego” odbędzie się w Dniu Ojca! Takiej okazji nie można przegapić.

Wesprzyj nasze działania:

- przekaż 1% podatku dochodowego na rzecz TPS, wpisując w formularzu PIT nazwę:

Towarzystwo Przyjaciół Słońska „Unitis Viribus” oraz numer KRS: 0000064101

-wpłać darowiznę jednorazowo lub regularnie.

W tym celu:

-skorzystaj z przycisku na stronie www.tps-unitisviribus.org.pl lub na FB

- dokonaj wpłaty na konto TPS

GBS Barlinek O/Słońsk 29 8355 0009 0035 0411 2000 0001

Pamiętaj, że darowiznę na cele kulturalne możesz odliczyć od dochodu w rozliczeniu rocznym.

Ucieszy nas każda, nawet symboliczna kwota wpłacona na realizację naszych inicjatyw. Da nam ona, oprócz wsparcia finansowego, także przekonanie, że to co robimy zyskuje państwa aprobatę i jest dla Was ważne.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie!

powrót do aktualności